...jest pusty
inSPORTline Solidna Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2018 - Oferta specjalna - ACTIVE Z
Szybki podgląd
8,219,00 zł 6,819,00 zł
Amix Whey Pure Fusion 500g Mix smaków - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
MARIN BIKES RIFT ZONE 1 29 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
8,490,00 zł
inSPORTline Trampolina z poręczą Skippy Plus 122cm - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
519,00 zł
ORBEA ALMA H50 29 - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
4,999,00 zł
WHYTE BIKES ROAD Whitechapel - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
3,949,00 zł
AMIX LIPIDROL 120 KAP. - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
99,00 zł
AMIX Creatine Monohydrate 500 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Applied Nutrition - Zestaw: Gainer - Critical Mass 6kg + Creatine Monohydrate 250g + Shaker - ACTVE
Szybki podgląd
317,00 zł 249,00 zł
AMIX CarboJet Mass Professional 3 kg - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
189,00 zł
Bieżnia elektryczna BE5856 HMS Premium - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
4,450,00 zł
ORBEA ALMA H50 29 - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
4,999,00 zł
AMIX Gourmet Protein 1000 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
149,00 zł
Ławka do ćwiczeń + stojaki Magnus Extreme MX-Z006 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
1,399,00 zł
Magnus Power Modlitewnik Kulturystyczny Magnus Extreme MX2081 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
249,00 zł
ORBEA ROWER MTB ALMA 29 H20 20 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
5,599,00 zł
inSPORTline Solidna Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2018 - Oferta specjalna - ACTIVE Z
Szybki podgląd
8,219,00 zł 6,819,00 zł
Real Pharm UNREAL 306 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Genius Nutrition Bulk-XT - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
249,00 zł
Strona głównaAMIX KetoLeanKETO BCAA 270g. +goBHB® Amix Keto Lean - ACTIVE ZONE

KETO BCAA 270g. +goBHB® Amix Keto Lean - ACTIVE ZONE

119,00 zł
Producent: Amix Keto Lean
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.27 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

AMIX Keto BCAA, to wyjątkowy suplement diety w proszku, ze specjalną mieszanką ciał ketonowych w postaci beta-hydroksymaślanów goBHB®, które pomagają organizmowi
osiągnąć i podtrzymać stan ketozy w naturalny sposób. Dzięki połączeniu aminokwasów rozgałęzionych BCAA w najlepszym możliwie rozkładzie 2: 1: 1 i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych goMCT® z dodatkiem błonnika i prebiotyków – stanowią rewelacyjny produkt dla wszystkich zwolenników diet niskowęglowodanowych, uprawiających aktywność fizyczną lub chcących poprawić swoje możliwości kognitywne.

keto-bcaa

KORZYŚCI ZE STOSOWANIA CIAŁ KETONOWYCH BHB:

GoBHB® z serii Amix Keto Lean – to opatentowane ciała ketonowe (sole kwasu beta hydroksymasłowego) zwane beta-hydroksymaślanem, przełomowy suplement energetyczny keto. Podczas diety nisko węglowodanowej (ketozy) wątroba „uczy się” przekształcać tłuszcze w ketony, które służą jako alternatywne źródło energii dla mózgu, serca i mięśni. Amix Keto BCAA to nie tylko doskonałe źródło paliwa dla mózgu i organizmu, ale to także suplement który wzmaga uczucie sytości. Używany przede wszystkim do kontroli wagi, zdolności poznawczych i sprawności fizycznej. Ciała ketonowe obejmują acetooctan, aceton i nbeta-hydroksymaślan (BHB), które ułatwiają sprawność umysłową i fizyczną. Suplement od Amix Nutrition zawiera patentowane ciała ketonowe najwyższej jakości.

TŁUSZCZE MCT – JAK TO DZIAŁA?

MCT, to średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe o dość krótkich łańcuchach węglowych. Wchłaniają się one wyjątkowo szybko –  bezpośrednio z przewodu pokarmowego do naczyń krwionośnych wątroby. W suplemencie Amix KETO BCAA znajdziesz, opatentowane kwasy tłuszczowe – goMCT® najwyższej jakości. GoMCT® zawiera czyste MCT C8 i C10, najskuteczniejsze w konwersji do ketonów.

mct-z-dodatkiem-bcaa

KORZYŚCI SUPLEMENTACJI GOMCT:

 • poprawia procesy trawienia i pracę układu pokarmowego
 • idealny jako dodatek do keto-przepisów
 • dodaje enegii na trening
 • legendarny składnik „kuloodpornej kawy”
 • zmniejsza apetyt na węglowodany i zwiększa sytość
 • stabilizuje poziom glukozy we krrwi
 • możwe poprawiać odporność
 • poprawia pracę mózgu i funkcje poznawcze
 • działa korzystnie na wygląd

JAK DZIAŁAJĄ AMINOKWASY BCAA ZAWARTE W AMIX KETO BCAA :

 • LEUCYNA, jest najważniejszym niezbędnym aminokwasem, który stabilizuje równowagę azotową, wspomaga regenerację i chroni tkankę mięśniową przed rozpadem. Leucyna jest niezbędnym aminokwasem co oznacza, że organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie go wytworzyć więc konieczne jest otrzymanie ich w formie żywności lub suplementów.

 

 • IZOLEUCYNA aminokwas ten należy do grupy aminokwasów egzogennych o łańcuchach rozgałęzionych, aminokwas ten pełni istotną funkcję energetyczną, dzięki której sportowiec jest w stanie zabezpieczyć mięśnie przed ich rozpadem.

 

 • WANILA, odpowiednia jej ilość w diecie  wpływa na prawidłową tężyznę fizyczną oraz zdrowie.  Należy ona do grupy egzogennych, organicznych związków chemicznych o charakterze alifatycznym. Organizm sam nie jest w stanie zsyntetyzować waliny, więc musi być ona dostarczona z zewnątrz. Podczas długotrwałego wysiłku, kiedy spada poziom glukozy we krwi, a zasoby glikogenu są już na wyczerpaniu, organizm pobiera walinę wraz z leucyną i izoleucyną z mięśni.  Walina zostaje przetransportowana do wątroby, gdzie zostaje przekształcona w glukozę w procesie glukoneogenezy.

bcaa 2:1:1


Jak działa ketoza?

Ciała ketonowe są produkowane w wątrobie z utleniania kwasów tłuszczowych, a następnie transportowane do tkanek obwodowych jako źródło energii. Ketony są szczególnie ważne dla mózgu, który nie posiada żadnego innego nie-glukozowego źródła energii. Pomimo tego że glukoza jest podstawowym „pożywieniem" dla mózgu, ketony są w stanie łatwo zaspokoić jego zapotrzebowanie energetyczne. W momencie gdy spożycie węglowodanów jest znacznie ograniczone, twoje ciało przechodzi w stan zwany ketozą.

Osoby które zdecydują się na dietę ketogeniczną i zredukują ilość węglowodanów w diecie, ich organizm docelowo wyczerpie glukozę i zmagazynowany glikogen, jednocześnie szukając innego źródła energii i paliwa. mW produkcie firmy Amix KetoBcaa możemy znaleźć minerały które są wiązane przez cząstkę mBHP, ale również kwasy tłuszczowe MCT Sole BHB wiążą cząsteczkę BHB z minerałem, takim jak sód, wapń lub magnez. Po ich mspożyciu organizm uwalnia BHB do wykorzystania jako źródło energii, podczas gdy minerały wspierają niezliczone inne funkcje organizmu, takie jak nawodnienie, funkcjonowanie mięśni mi krzepnięcie krwi.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.