Amix Whey Pure Fusion 500g Mix smaków - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
MARIN BIKES RIFT ZONE 1 29 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
8,490,00 zł
AMIX LIPIDROL 120 KAP. - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
99,00 zł
AMIX Creatine Monohydrate 500 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Applied Nutrition - Zestaw: Gainer - Critical Mass 6kg + Creatine Monohydrate 250g + Shaker - ACTVE
Szybki podgląd
317,00 zł 249,00 zł
AMIX CarboJet Mass Professional 3 kg - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
189,00 zł
AMIX Thermo Core 90 kaps - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
139,00 zł 135,00 zł
AMIX Iso Prime CFM 2 kg - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
299,00 zł
Naturlas Premium REVIVE Pure Amino& BCAA 6:1:3 MATRIX 400 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
Naturals Premium ALPHA UP TESTOSTERONE & HGH BOOSTING SUPPORT 60 kaps - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
79,00 zł
MARIN BOBCAT TRAIL 4 - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
3,499,00 zł 3,090,00 zł
Orbea Avant H60-D 53-Active Zone Bike World
Szybki podgląd
6,890,00 zł
Orbea AVANT H40-D - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
7,890,00 zł
Amix Nutrition Diuretic Complex 90 caps [DIURETYK] - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
99,00 zł
Real Pharm Amino Rest 500 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
Real Pharm Real Mass 6800 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
199,00 zł 179,00 zł
Anabolic Monster BEEF 2200g, Amix Nutrition - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
229,00 zł
Genius Nutrition VITAMIN-X5 120 TABLETEK - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
65,00 zł
Real Pharm UNREAL 306 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Strona głównaODŻYWKIOchrona StawówAMIX NUTRITION Osteo Ultra Joint Drink 600g. - ACTIVE ZONE

AMIX NUTRITION Osteo Ultra Joint Drink 600g. - ACTIVE ZONE

69,00 zł
Producent: AMIX Nutrition
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.60 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

AMIX OSTEO ULTRA JOINT DRINK – PREPARAT NA STAWY

Profilaktyka aparatu ruchu to bardzo poważna i istotna rzecz. W celu zabezpieczenia i wzmocnienia twoich stawów Amix Nutrition stworzył całą gamę suplementów je wspierających, w tym AMIX Osteo Ultra Joint Drink. Mieszanka zawierająca aż 14 składników aktywnych poprawi funkcjonowanie twoich stawów i zapobiegnie przyszłym kontuzjom. Pamiętaj, lepiej zapobiegać niż leczyć. Jednak jeśli już doznałeś jakiegoś urazu, to suplementacja Osteo Ultra Joint Drink pozwoli Ci szybciej wrócić do dawnej sprawności. 

Problemy z aparatem ruchu to chleb powszedni dla każdej trenującej osoby. Niestety stawy są wystawione na stałą ekspozycję, zwłaszcza jeśli sam świadomie je obciążasz. Ich cierpienie jest również związane ze zwyczajnym starzeniem się organizmu. Dlatego bardzo wiele elementów może powodować dyskomfort odczuwany w stawach a jest to bardzo problematyczne uczucie. W Końcu problemy ze stawami mogą utrudnić nie tylko twój progres na treningu ale nawet codzienne funkcjonowanie czy wykonywanie swojej pracy.

.

Amix osteo ultra drink właściwości

 

Składniki Amix Osteo w proszku 600g.

 • Siarczan Glukozaminy

 

SKŁADNIKI AMIX OSTEO W PROSZKU 600G.

 • Siarczan Glukozaminy

Popularna glukozamina tworzy podstawę suplementu diety AMIX Osteo Ultra JointDrink. Jest organicznym związkiem chemicznym należącym do grupy aminocukrów. Naturalnie powstaje z glukozy. Jest elementem wielu ważnych biocząsteczek. Wchodzi w skład kwasu sjalowego, chondroityny, glikoprotein czy heparyny. Jest uzyskiwana z bogatych w nią skorupiaków. Celem suplementacji glukozaminy jest odbudowa chrząstki stawowej. Badania pokazują, że uzupełnienie siarczanu glukozaminy zmniejsza tempo degradacji kolagenu (tkanki stawowej) i objawy choroby zwyrodnieniowej stawów. 

 

 • Siarczan Chondroityny

Drugim AMIX Osteo Ultra JointDrink elementem jest wspomniana już chondroityna. Jest organicznym związkiem chemicznym z grupy glikozaminoglikanów będąc jednym z głównych składowych chrząstki stawowej. Jej aktywną biologicznie formą jest siarczan chondroityny. Jej wysokie stężenie w organizmie ma zniwelować tarcie pomiędzy stykającymi się ze sobą ruchomymi elementami stawu. Jest jednym z podstawowych suplementów wykorzystywanych w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Bardzo często możemy ją spotkać w parze z glukozaminą. Działanie chondroityny nie jest jednoznaczne, jednak bardzo wielu pacjentów zgłasza poprawę po włączeniu tego środka do codziennej suplementacji.

 

 • MSM (metylosulfonylometan)

MSM to skrót dla związku noszącego nazwę dimetylosulfon. Określamy w ten sposób zyskująca popularność siarkę organiczną. Jest jednym z elementów białka tkanki łącznej – kolagenu. Jest niezbędna do jej prawidłowego funkcjonowania. Jest jednym z nieodłącznych elementów dobrych mieszanek na stawy. Jej podaż pomaga w odpowiedniej syntezie kolagenu i budowie ścięgien. Dodatkowym atutem MSM jest jej silnie działanie przeciwzapalne, co czyni z niej totalny “must have” w leczeniu kontuzji aparatu ruchu.

 

 • Ekstrakt z kory białej wierzby 

Pierwsza roślinna substancja w Amix Osteo Ultra JointDrink to, bogata w salicynę, kora białej wierzby. Ekstrakt uzyskiwany jest z drzewa należącego do rodziny wierzbowatych, które występuje na terenie Europy, Azji i Północnej Afryki. Kora białej wierzby jest bogata w flawonoidy, glikozydy i kwasy organiczne. Najważniejszą aktywną substancją jest salicyna, która jest często określana naturalną aspiryną. Wykazuje bardzo silne działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Dodatkowo można ją z powodzeniem stosować jako lek na uspokojenie i poprawę jakości snu.

 

 • Wyciąg z kadzidła

To substancja szerzej spotykana pod nazwą Boswellin®. Jest uzyskiwana z trocin drzewa zwanego Boswellia Serrata, rośliny z rodziny osoczynowatych pochodzący z Indii. Pierwsze wzmianki na temat zastosowania leczniczego możemy znaleźć w starożytnej księdze medycyny indyjskiej – Ajurwedzie.  Boswellia Serrata jest bogata w kwasy bosweliowe, które są inhibitorem prozapalnego enzymu zwanego 5-lipooksygenazę. To czyni z niej doskonały środek przeciwzapalny. W opracowaniach naukowych wykazano jej pozytywny wpływ na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów. U pacjentów przyjmujących doustnie Boswellin® wykazano znaczący spadek bólu i zwiększoną ruchomość w stawach. Dodatkowo Boswellia Serrata wykazuje działanie antynowotworowe, które do tej pory odnotowano jedynie w testach na szczurach laboratoryjnych. 

 

 • Witamina B1

To związek, który możemy spotkać pod nazwą Tiamina. Bardzo powszechnie występuje w wielu produktach zbożowych, warzywach strączkowych oraz mięsie. Jak większość witamin z grupy B, Tiamina jest koenzymem wielu ważnych enzymów. Bierze udział w prawidłowym metabolizmie węglowodanów, wzmacnia działanie acetylocholiny pobudzając mięśnie szkieletowe do pracy oraz powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmniejsza ciśnienie. Tiamina pobudza wydzielanie hormonów gonadotropowych, substancji niezbędnych do wytwarzania hormonów płciowych. Jej dodatkowym atutem jest przyspieszenie czasu rekonwalescencji. 

 

 • Witamina B2

Witamina B2 jest częściej nazywana Ryboflawiną. Jej źródłem w diecie jest nabiał a przede wszystkim mleczne przetwory, przykładowo jogurty czy kefiry. Jest również obecna w drobiu i niektórych ziarnach. Ryboflawina jest prekursorem dwóch ważnych koenzymów (FMN i FAD), które są niezbędne do niektórych procesów utleniania i redukcji. Jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i zachowania zdrowia błon śluzowych, dróg oddechowych, wzroku, naczyń krwionośnych oraz przewodu pokarmowego. Bierze udział w przemianach energetycznych aminokwasów i tłuszczy.

 

 • Witamina B3

To zbiorcze określenie dla kwasu nikotynowego (niacyna) i jego amidu – nikotynamidu. Głównym źródłem witaminy B3 są ryby, mięso, mleko, ziemniaki i rośliny strączkowe. Jest wyjątkowa ze względu na jej niewielką endogenną produkcję, za którą odpowiada tryptofan. Ma bardzo duży wpływ na rozkład wszystkich makroskładników oraz uzyskanie z nich energii. Oddziałuje na poziom cholesterolu we krwi i produkcję czerwonych krwinek. Jest konieczna do zachowania zdrowych włosów, skóry i paznokci.

 

 • Witamina B5

Pod tą nazwą kryje się popularny kwas pantotenowy. Organiczny związek chemiczny z grupy witamin B, który jest wszechobecny w każdej żywej komórce. Jego źródłem w diecie są warzywa liściaste, mięso, strączki i jaja. Jego prawidłowy poziom w organizmie jest bardzo ważny do zachowania pełnego komfortu snu i regeneracji. Bierze udział w metabolizmie energetycznym wytwarzanie hormonów i przekaźników nerwowych. Jego niedobór może odpowiadać za uczucie drętwienia w stopach.

 

 • Witamina B6

To wspólna nazwa dla 6 połączonych organicznych związków chemicznych, które są pochodnymi pirydyny, pirydoksyny, pirydoksalu i pirydoksaminy oraz ich 5’-fosforanów. W diecie możemy ją znaleźć w warzywach strączkowych, mięsie i jajach. Jest witaminą, która ma bardzo duży wpływ na prawidłowy metabolizm energetyczny. Bierze udział w tworzeniu enzymów, hormonów, prostaglandyn i hemoglobiny. Pomaga zachować odpowiednie ciśnienie krwi i oddziałuje na pracę mięśni. Jej regularna suplementacja może zniwelować objawy napięcia przedmiesiączkowego. 

 

 • Witamina B9

Witamina B9 to substancja szerzej znana społeczeństwu jako kwas foliowy. Jej nazwa pochodzi od łacińskiego słowa folium, które oznacza liść. Dlatego jego głównym źródłem w diecie są wszelkiego rodzaju warzywa liściaste ale także strączki i orzechy. Organizm syntezuję ją w jelitach za pomocą znajdujących się tam bakterii. Jej biologicznie aktywną formą jest kwas lewomefoliowy, który możemy spotkać pod oznaczeniem 5-MTHF. Ma bardzo duży wpływ na prawidłową pracę mózgu i układu immunologicznego. Jest konieczny do funkcjonowania wszystkich komórek ustrojowych. Odpowiednia podaż jest szczególnie ważna w czasie ciąży. Niedobór kwasu foliowego może prowadzić do niedorozwoju łożyska i innych problemów zdrowotnych.

 

 • Witamina B12

To substancja nazywana kobalaminą, ze względu na to, że jej atomem centralnym jest kobalt. Źródłami kobalaminy w diecie są ryby, mięsie, mleko i różnorodne sery. Jest koenzymem w reakcjach metylacji, między innymi bardzo ważnej homocysteiny do metioniny. Tym samym wpływa na cały metabolizm energetyczny. Bierze udział w wytwarzaniu czerwonych krwinek. Bardzo mocno ingeruję w pracę układu nerwowego i może wykazywać działanie antydepresyjne. Jest konieczna do zachowania odpowiedniego samopoczucia i ma potencjał w zwiększaniu zdolności poznawczych organizmu.

 • Witamina C

To określenie dla jednej z najpopularniejszych substancji na świecie. Kwas askorbinowy jest najczęściej wykorzystywaną przez człowieka witaminą. Jest częstym dodatkiem do żywności. W organizmie pełni rolę bardzo silnego przeciwutleniacza, czyli substancji pomagających w ochronie organizmu. Jest niezbędna do prawidłowej syntezy kolagenu i wielu ważnych enzymów. W dużych dawkach może zmniejszyć czas trwania chorób takich jak przeziębienie.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookies
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookies
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookies
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookies
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl