...jest pusty
inSPORTline Solidna Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2018 - Oferta specjalna - ACTIVE Z
Szybki podgląd
8,219,00 zł 6,819,00 zł
Amix Whey Pure Fusion 500g Mix smaków - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
MARIN BIKES RIFT ZONE 1 29 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
8,490,00 zł
inSPORTline Trampolina z poręczą Skippy Plus 122cm - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
519,00 zł
ORBEA ALMA H50 29 - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
4,999,00 zł
WHYTE BIKES ROAD Whitechapel - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
3,949,00 zł
AMIX LIPIDROL 120 KAP. - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
99,00 zł
AMIX Creatine Monohydrate 500 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Applied Nutrition - Zestaw: Gainer - Critical Mass 6kg + Creatine Monohydrate 250g + Shaker - ACTVE
Szybki podgląd
317,00 zł 249,00 zł
AMIX CarboJet Mass Professional 3 kg - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
189,00 zł
Anabolic Monster BEEF 1000g, Amix Nutrition [BIAŁKO WOŁOWE] - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
WHYTE BIKES LEISURE Malvern - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
4,490,00 zł
IsoPrime Amix Izolat 500g Mix Smaków - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
Anabolic Monster BEEF 2200g, Amix Nutrition - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
229,00 zł
Real Pharm Real Mass 6800 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
199,00 zł 179,00 zł
Orbea Avant H60-D 53-Active Zone Bike World
Szybki podgląd
6,890,00 zł
Magnus Power Modlitewnik Kulturystyczny Magnus Extreme MX2081 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
249,00 zł
Bieżnia elektryczna BE5856 HMS Premium - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
4,450,00 zł
Applied Nutrition BCAA Amino-Hydrate 450g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
129,00 zł 99,00 zł
Strona głównaODŻYWKIFARMACJA REAL PHARMReal Pharm MG+ (MAX MAG + WITAMINA B6) 90 tabl - ACTIVE ZONE

Real Pharm MG+ (MAX MAG + WITAMINA B6) 90 tabl - ACTIVE ZONE

19,00 zł
Producent: Real Pharm
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:tabletki

OPIS PRODUKTU

REAL PHARM MAX MAG to nowoczesny preparat zawierający najlepiej przyswajalną przez ludzki organizm formę chemiczną magnezu- cytrynian tego pierwiastka mineralnego. Drugim składnikiem REAL PHARM MAX MAG jest witamina B6, bardzo często nazywana „witaminą sportowców”. Oprócz tego, że spełnia ona cały szereg niezwykle wręcz istotnych funkcji w naszym organiźmie, posiada również właściwości poprawiające przyswajalność magnezu, która w przypadku cytrynianu tej substancji i tak zajduje się na niezwykle wysokim poziomie.

REAL PHARM MAX MAG jest kompleksowym preparatem służącym zarówno do uzupełniania niedoborów lub ewentualnych niedoborów magnezu w organiźmie, jak i w celu codziennego dostarczania ustrojowi odpowiedniej podaży tego ważnego minerału.

Formuła REAL PHARM MAX MAG opiera się na obecności w składzie tylko dwóch składników, jednak ta pozorna prostota stanowi rezultat wielu lat zaawansowanych badań laboratyjnych. Nie od dziś wiadomo przecież, że cytrynian stanowi najlepiej przyswajalną formę chemiczną magnezu. Nie oznacza to jednak, że każdy preparat zawierający w swoim składzie cytrynian tego pierwiastka mineralnego okaże się tak samo skuteczny. Niezwykle istotną rolę odgrywa jakość surowca, która w przypadku preparatu REAL PHARM MAX MAG znajduje się na najwyższym możliwym poziomie.

ZASTOSOWANIE

REAL PHARM MAX MAG jest preparatem zawierającym dwie podstawowe substancje czynne:

 • – Magnez w postaci Cytrynianu Magnezu
 • – Witamina B6

Magnez to pierwiastek mineralny spełniający cały szereg ważnych a czasami wręcz niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego ustroju funkcji. Możliwe skutki długotrwałego niedoboru tego minerału we krwi to między innymi:

 • – Problemy ze strony ośrodkowego układu nerwowego(wyższa podatność na stres, problemy ze snem, stan przeciągajągo się niepokoju)
 • – Osłabienie systemu immunologicznego
 • – Osłabienie mięśni oraz spowolnienie procesów regeneracji tkanek mięśniowych
 • – Spowolnienie procesów metabolizmu białek oraz glikogenu
 • – Większa podatność na zmęczenie fizyczne oraz poczcie znużenia psychicznego

Częstym błędem osób ze stwierdzonym niedoborem magnezu we krwi lub też osób podejrzewających u siebie taki niedobór na podstawie objawów jest sięganie po pierwszy lepszy preparat zawierający w swoim składzie magnez. Warto jednak mieć świadomość, że istnieje wiele odmiennych form chemicznych, w jakich występuje ten pierwiastek mineralnych. Co jeszcze ważniejsze, poszczególne formy chemiczne magnezu wykazują naprawdę ogromne różnice w zakresie swojego działania. W supermarketach oraz różnego rodzaju dyskontach często można spotkać się z preparatami, w których składzie widnieje tlenek magnezu. Jest to bodajże najtańsza i najłatwiejsza w produkcji forma chemiczna magnezu, nic więc dziwnego, że jednocześnie jest prawdopodobnie również najbardziej popularna. Niestety, przyswajalność tlenku magnezu kształtuje się na poziomie około 3%, co de facto oznacza, iż preparaty zawierające te formę chemiczną magnezu są de facto bezużyteczne.

Do efektywnych i wysoce przyswajalnych form chemicznych magnezu zalicza się:

 • -Jabłczan
 • – Taurynian
 • – Cytrynian

Spośród tych trzech odmian magnezu zdecydowanie najlepszą przyswajalnością cechuje się właśnie wchodzacy w skład preparatu REAL PHARM MAX MAG cytrynian magnezu.

Witamina B6 z kolei oprócz tego, że wzmaga przyswajalność magnezu przez organizm, bierze także istotny udział w całym szeregu ważnych procesów zachodzącyh w naszym ustroju. Jej najważniejsze właściwości to wspieranie prawidłowej pracy układu nerwowego a także serca.

REAL PHARM MAX MAG stanowi więc najwyższej jakości preparat z magnezem, którego skład opiera się z jednej strony na najlepiej przyswajalnej formie chemicznej magnezu, która w przypadku REAL PHARM MAX MAG jest pozyskiwana wyłącznie z dokładnie sprawdzanego surowca, zaś z drugiej strony na witaminie B6. Wzajemna relacja pomiędzy podażą dziennej dawki magnezu oraz witaminy B6 w REAL PHARM MAX MAG została tak skonstruowana, aby ewentualne przyjmowanie witaminy B6 z innych źródeł nie groziło przedawkowaniej tej substancji. Jednocześnie, podaż witaminy B6 w REAL PHARM MAX MAG jest odpowiednia aby jeszcze bardziej zwiększyć przyswajalność cytrynianu magnezu.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PREPARAT?

REAL PHARM MAX MAG to produkt dedykowany przede wszystkim sportowcom oraz osobom regularnie uprawiającym ciężką aktywność fizyczną. To bowiem właśnie w tych przypadkach ryzyka postępującego niedoboru magnezu jest największy. Po preparat mogą jednak z powodzeniem sięgać również osoby szukające możliwie jak najbardziej efektywnej formy uzupełnienia niedoborów magnezu, w tym zwłaszcza osoby prowadzące intensywny tryb życia, spożywające duże ilości kofeiny lub też regularnie palące papierosy.

UWAGI

Preparat REAL PHARM MAX MAG jest owocem wieloletnich badań i cechuje się najwyższą jakością. Należy mieć na uwadze, że wchodzący w skład produktu cytrynian magnezu odznacza się naprawdę bardzo wysoką przyswajalnością. Oznacza to, że pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanych do spożycia dziennych dawek produktu, co jest możliwe w przypadku gorzej przyswajalnych form chemicznych magnezu.

W przypadku osób podejrzewających u siebie niedobory tego pierwiastka mineralnego, warto przeprowadzić odpowiednie badania krwi oznaczające stężenie magnezu w organiźmie przed rozpoczęciem suplementacji przy użyciu preparatu REAL PHARM MAX MAG. Jeżeli badania nie wykażą niedoboru lub też wykażą nieznaczne deficyty magnezu we krwi, nie należy przez dłuższy czas stosować maksymalnych dziennych dawek produktu,

Preparat jest suplementem diety i nie powinien być stosowany jako substytut(zamiennik) diety.

Nie zaleca się stosowania preparatu w przypadku kobiet w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Po preparat nie powinny również sięgać osoby mające problemy z nadmierną wrażliwością układu pokarmowego.


Maksymalna dzienna dawka preparatu REAL PHARM MAX MAG wynosi dwie tabletki w dwóch dawkach co odpowiada  200 200 mg cytrynianu magnezu oraz 10mg witaminy B6.

Dawkowanie należy każdorazowo dostosować do indywidualnych potrzeb, uwzgledniając przy tym zwłaszcza inne źródła magnezu zarówno w postaci pożywienia, jak i pozostałych preparatów.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.