...jest pusty
inSPORTline Solidna Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar model 2018 - Oferta specjalna - ACTIVE Z
Szybki podgląd
8,219,00 zł 6,819,00 zł
Amix Whey Pure Fusion 500g Mix smaków - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
89,00 zł
MARIN BIKES RIFT ZONE 1 29 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
8,490,00 zł
inSPORTline Trampolina z poręczą Skippy Plus 122cm - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
519,00 zł
ORBEA ALMA H50 29 - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
4,999,00 zł
WHYTE BIKES ROAD Whitechapel - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
3,949,00 zł
AMIX LIPIDROL 120 KAP. - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
99,00 zł
AMIX Creatine Monohydrate 500 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Applied Nutrition - Zestaw: Gainer - Critical Mass 6kg + Creatine Monohydrate 250g + Shaker - ACTVE
Szybki podgląd
317,00 zł 249,00 zł
AMIX CarboJet Mass Professional 3 kg - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
189,00 zł
ProSupps PS WHEY 1815 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
179,00 zł 149,00 zł
Bieżnia elektryczna BE5830 HMS Premium - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
6,749,90 zł
Genius Nutrition Crea F7 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
129,00 zł
Applied Nutrition - Zestaw: Gainer - Critical Mass 6kg + Creatine Monohydrate 250g + Shaker - ACTVE
Szybki podgląd
317,00 zł 249,00 zł
ORBEA ALMA H20 - Active Zone Bike World
Szybki podgląd
6,490,00 zł
MARIN BOBCAT TRAIL 4 - ACTIVE ZONE BIKE WORLD
Szybki podgląd
3,499,00 zł
WHYTE BIKES HARDTAIL 405 v3 - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
5,290,00 zł
FINAFLEX Stimul8 154 g - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł 99,00 zł
FINAFLEX FLEX Joint Support Formula 180 tabl - ACTIVE ZONE
Szybki podgląd
119,00 zł
Strona głównaODŻYWKIFARMACJA REAL PHARMREAL PHARM DIOSMINA MAX Z HESPERYDYNĄ 60 TABL - ACTIVE ZONE

REAL PHARM DIOSMINA MAX Z HESPERYDYNĄ 60 TABL - ACTIVE ZONE

39,00 zł
Producent: Real Pharm
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:tabletki

REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną jest preparatem skierowanym do wszystkich osób borykających się z problemem ciężkich, zmęczonych nóg. W swoim składzie posiada dwie znane oraz cenione w świecie medycyny substancję o działaniu fleboprotekcyjnym (chroniącym nasze naczynia żylne) – diosminę oraz hespedryne.

ZASTOSOWANIE PREPARATU REAL PHARM DIOSMINA MAX Z HESPEDRYNĄ.

Jak wspominaliśmy na wstępie produkt REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób borykających się z szeroko rozumianym problemem ciężkich, zmęczonych nóg. Co więcej, preparat może być stosowany również jako potencjalne remedium w przypadku bólu nóg, nocnych kurczy nóg, czy rozpoczynających się żylaków kończyn dolnych. Z czego jednak wynikają te potencjalne pozytywne skutki stosowania opisywanego przez nas preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną?

DIOSMINA – ZNANA I CENIONA SUBSTANCJA FLEBOPROTEKCYJNA.

Każda tabletka preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną zawiera w swoim składzie 400,5 miligramy diosminy. Substancji, której pozytywne działania na naczynia żylne zostało udowodnione w licznych badaniach klinicznych. Jakie jednak dokładnie działania wykazuje diosmina i jakie mają one znaczenie w aspekcie walki z problemem ciężkich, zmęczonych nóg?

 • Działanie przeciwobrzękowe – diosmina wykazuje działanie zapobiegające oraz zmniejszające już istniejące obrzęki, zwłaszcza kończyn dolnych. Skutkuje to zazwyczaj istotną redukcją objawów bólowych.
 • Działanie uszczelniające naczynia krwionośne – diosmina wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń żylnych. W znacznym stopniu może to redukować ryzyko nieprzyjemnych i bolesnych obrzęków, a tym samym zespołu ciężkich nóg.
 • Działanie poprawiające przepływ limfy – brak zastoju limfy i jej lepszych drenaż równa się zdrowszych i niebolącym nogom.
 • Działanie przeciwzapalne – diosmina posiada udowodnione działanie przeciwzapalne i redukujące tym samym ryzyko żylaków kończyn dolnych (stan zapalny jest jednym z czynników biorących udział w rozwoju niewydolności żylnej w obrębie kończyn dolnych).

HESPEDRYNA – PRZYJACIÓŁKA NASZYCH ŻYŁ.

Drugim, również ważnym co diosmina, składnikiem preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX jest hespedryna. Substancja ta, podobnie jak poprzedniczka, wykazuje szereg fleboprotekcyjnych właściwości. Spośród nich można wymienić między innymi:

 • Działanie przeciwzapalne – podobnie jak wyżej.
 • Działanie przeciwutleniające – należy pamiętać, że wolne rodniki są znanym czynnikiem uszkadzającym komórki naszego organizmu.
 • Działanie usprawniające funkcję naczyń włosowatych – hespedryna poprawia przepływ krwi w małych kapilarach i zapobiega zjawisku ich nadmiernej przepuszczalności.

REAL PHARM DIOSMINA MAX Z HESPEDRYNĄ – UWAGI CO DO STOSOWANIA.

REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną, jak każdy suplement diety, może wywoływać dwoje działania niepożądane. Co za tym idzie, należy pamiętać, aby przed jego użyciem zapoznać się dokładnie z dołączoną ulotką informacyjną, a w przypadku jakichkolwiek pytań skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Co więcej, należy pamiętać, że suplementacja preparatu REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną nie może zastąpić fachowej pomocy lekarskiej. Opisywany przez nas produkt może być świetnym wsparciem dla prowadzonej przez specjalistę terapii, ale nie może nigdy być jej alternatywą. Oczywiście, nie należy zapominać, że istnieje szereg sytuacji, w których produkt REAL PHARM DIOSMINA MAX z Hespedryną będzie preparatem w pełni wystarczającym. Nie zmienia to jednak faktu, że polecanym jest wcześniejsza konsultacje specjalistyczna z lekarzem prowadzącym.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.